Organizator

jest organizatorem kilkunastu tytułów targowych w których corocznie uczestniczą tysiące firm z kraju i zagranicy oraz dziesiątki tysięcy zwiedzających profesjonalistów. Firma kontynuuje formaty o długoletnich tradycjach, stanowiące od dekad znak rozpoznawczy Śląska na targowej mapie Europy (są to m.in. BHP, GLOBalnie, HaPeS czy Sweettargi) oraz z rozmachem poszerza działalność o nowe, skierowane do klientów indywidualnych wydarzenia targowe i kulturalne na terenie Warszawy (m.in. TermoEXPO, RE-energy, Vital Days, BeFree, Oh! Beauty Warsaw).

Mottem naszej firmy jest hasło „ulepszyć Polskę”. Działając w sektorze targowym jako organizator imprez targowych, wystaw, kongresów, konferencji i seminariów niezmiennie dostarczamy unikalnych źródeł inspiracji, określamy benchmarki i otwieramy możliwości biznesowe. Wspieramy w ten sposób społeczności profesjonalistów, poszczególne branże oraz rynki. Promując najnowsze rozwiązania i podążając za nowoczesnymi trendami tworzymy unikalną platformę do kreowania i rozwoju biznesu.

Dodatkowym atutem organizowanych przez nas wydarzeń jest ich lokalizacja. W Katowicach targi odbywają są w nowoczesnych przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Kongresowego, mieszczącego się w Katowicach, w samym sercu województwa śląskiego, a w Warszawie w popularnym i lubianym obiekcie, którym jest Warszawskie Centrum Expo XXI – nowoczesne i wielofunkcyjne miejsce na mapie stolicy, przygotowane do profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych