Partnerstwo

Międzynarodowe Targi Hydrauliki, Pneumatyki i Mechatroniki HaPeS od wielu lat mogą pochwalić się prestiżowym partnerstwem z:

CETOP

Europejski Komitet ds. Hydrauliki i Pneumatyki zrzesza 18 krajowych organizacji, które reprezentują łącznie ponad 1000 firm, zatrudniają ponad 70 000 pracowników, a ich obroty przekraczają 13 miliardów Euro. Komitet zbiera, gromadzi, analizuje i udostępnia swoim członkom dane o udziałowcach i strukturze rynku, aktualnych i przyszłych trendach, obojętne czy dotyczy to skali globalnej czy tylko krajowej, są podstawą decyzji strategicznych podejmowanych w małych, średnich, dużych przedsiębiorstwach i wielkich korporacjach przemysłowych.

Polska Korporacja Napędów i Sterowań Hydraulicznych i Pneumatycznych

Przedstawiciel CETOP w Polsce. Powstała w roku 1994 jako niezależna od rządu organizacja samorządu gospodarczego skupiająca firmy produkcyjne, handlowe, instytucje naukowe i stowarzyszenia sektora, szeroko pojętej, hydrauliki i pneumatyki. Korporacja działa w ramach Izby Gospodarczej Komponentów i Technologii. Od 10 czerwca 2005 r. Korporacja jest członkiem CETOP – Europejskiego Komitetu ds. Hydrauliki i Pneumatyki.

cetop
Polska Korporacja Napędów i Sterowań Hydraulicznych i Pneumatycznych